Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montaje del PrintBot Crab
Chciał bym, a nawet więcej bowiem postanowiłem, że wykonam śmiesznego kraba w/g tego projektu: Montaje del PrintBot Crab Uśmiech
Z samym wydrukiem części nie będzie (mam nadzieję Oczko ) problemu, ale chodzi mi o programowanie tego "zwierzątka".
Na stronie projektu jest gotowy kod, ale oprócz zdolności "manualnych" przy montażu, chciał bym, aby również miały możliwość opracowania, "napisania" i sprawdzenia działania samodzielnie napisanego kodu.
Czy istnieje coś w rodzaju Lego Mindstorms EV3, ale dla Arduino Wywracanie oczami
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Nie miałem nigdy mindstormów, ale istnieje coś takiego jak ArduBlock, gdzie z klocków składasz program (coś jak app inventor). O cóś takiego chodzi ?
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Istnieje jeszcze miniBloq oraz można Arduino połączyć ze Scratch'em po wgraniu do płytki Standard Firmata.

Udanej zabawy z Crabem, ja też swojego druknąłem i oprogramowałem. Serwa mogły by być mocniejsze bo 9g ledwo dają radę ruszyć tego kolosa.
Tak czy siak świetny jest Duży uśmiech
Odpowiedz
ciekawe to miniBloq, aż sprawdzę Uśmiech

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości