Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały pomysł ;]
Żarówka 
Witam 
Może znalazło by się gdzieś na forum miejsce na dział "Raspberry"
Myślę ze będzie to trafiony pomysł :] 
Sam mam Malinke i czasami jest problem uzyskać jakaś konkretna (czasem łopatologiczna) pomoc Język

Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
Gotowe Oczko
Zapraszamy do działu Mini Komputery
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Przydałoby się żeby z forum był link na stronke tak jak ze stronki na forum jest
Odpowiedz
(25-03-2018, 11:51)Creeperowy1848 napisał(a): Przydałoby się żeby z forum był link na stronke tak jak ze stronki na forum jest

Można o tym pomyśleć Uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
fajną rzeczą byłby licznik zarejestrowanych osób
Odpowiedz
(21-04-2018, 15:49)Creeperowy1848 napisał(a): fajną rzeczą byłby licznik zarejestrowanych osób

taki licznik jest nad shoutboxem Uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Wiem że to nie jest ten wątek ale czemu to forum jest martwe? świetne forum dużo ciekawych rzeczy może jakieś nowe wpisy na stronie by coś zmieniły?
Odpowiedz
(10-12-2018, 20:16)Creeperowy1848 napisał(a): Wiem że to nie jest ten wątek ale czemu to forum jest martwe? świetne forum dużo ciekawych rzeczy może jakieś nowe wpisy na stronie by coś zmieniły?

Cześć  Oczko
No niestety na ten moment nie mam wystarczająco czasu żeby coś napisać na stronę - obrona inżyniera i te sprawy. Ale mogę powiedzieć, że sobie dziubie projekcik na MinnowBoardzie od Intela i przy sprzyjających wiatrach chciałbym go wrzucić na stronę Uśmiech Jeżeli masz jakiś projekt zrobiony to możesz śmiało publikować  Cwaniak

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości