Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
Cześć Duży uśmiech
Cieszymy się, że poradnik się podobają Uśmiech Staramy się jak najlepiej
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Jako że nie mogę napisać nowego wątku, to przywitam się tu.

Witam wszystkich użytkowników forum! Na imię mam Rafał i pochodzę z woj. zachodniopomorskiego. Obecnie uczę się w Technikum na kierunku elektronik, natomiast elektroniką zainteresowałem się jakiś rok temu, a dopiero teraz zacząłem projektować układy (jakieś tam na NE555, LM317 i niedawno zainteresowałem się AVR). Moim hobby jest modelarstwo RC, modele kołowe, głównie off-road. Od 3 lat już się tym bawię, a od 2 startuję w zawodach.

A na forum wpadłem z kilkoma pytaniami Uśmiech
Graphic Designer / Modelarz RC / Elektronik
Dawniej: programowanie PAWN i MyBB
Odpowiedz
Cześć Rafał Duży uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Witam,
wracam do przygody z elektroniką, człowiek w szkole nie korzystał a mógł... Teraz chcę się uczyć i rozwijać w tym kierunku.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć ! życzę powodzenia w odświeżaniu wiedzy Uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Witam wszystkich i pozdrawiam. Zapowiada się ciekawie.
Odpowiedz
Cześć Uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
(31-08-2017, 21:41)feriar napisał(a): Cześć Uśmiech

Cześć wszystkim. Mam na imię Tadeusz i 60 lat na karku. Siwe włosy. Uśmiech   Posiadam Arduino  Uno z dwoma wyświetlaczami LCD 1602A v2.0. oraz konwerter I2C. Zielony i niebieski. Kabelki, przełączniki i płytkę stykową.
Odpowiedz
Witaj w gronie Duży uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości