Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
Witajcie,
jako że jestem świeży w druku, a i może z Arduino czegoś łyknę to wpadłem i tutaj nabywać wiedzy Uśmiech
Odpowiedz
Witaj Oczko
Jak masz jakieś problemy z Arduino bądź drukiem to śmiało pisz, na pewno pomożemy Uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Cześć!
Nazywam się Marek, studiuję AiR na Politechnice Wrocławskiej, podobnie jak Feriar skończyłem "Elektronika". Interesuje się automatyką budynkową, elektrotechniką i szeroko pojętą elektroniką. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z nadzieją owocnej współpracy! Duży uśmiech
Odpowiedz
Siemasz Duży uśmiech
Odpowiedz
Siemka wszystkim!
Odpowiedz
Cześć Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Witam.
Chciałem się przywitać i przedstawić. Jestem Janusz. Elektronika to tylko, albo aż, hobby. Z zawodu jestem kierowcą autokaru turystycznego. Mam nadzieję że czegoś się u Was nauczę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj Uśmiech
Odpowiedz
Cześć, miło cię widzieć Uśmiech

Tapnięte z M2 Note

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Cześć,chciałbym się przywitać.
Mam na imię Marcin i jestem absolwentem Technikum Mechatronicznego w Krośnie i aktualnie studiuję na politechnice Rzeszowskiej Mechanikę i budowę maszyn..Tak..matura nie do końca siadła ;]
Jak na razie mam tylko Arduino ;/
Chciałem przy okazji podziękować za super poradniki ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości