Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCD nie zaczytuje karty, zamontuj działa.
Okej, sprawdziłem kartę 16GB Kingston klasy 10 i działa bez problemu Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
No wiesz co? Własnego regulaminu nie przestrzegasz? Duży uśmiech post pod postem? Ty Marlina używasz prawda? Szkoda, bo porównał bym Config.h tylko ze ja repetierek tak w ogóle to jaki masz lcd? Duży uśmiech
Odpowiedz
(20-01-2016, 22:22)Baqsthc napisał(a): No wiesz co? Własnego regulaminu nie przestrzegasz? Duży uśmiech post pod postem? Ty Marlina używasz prawda? Szkoda, bo porównał bym Config.h tylko ze ja repetierek tak w ogóle to jaki masz lcd? Duży uśmiech

;P
Marlina mam, ale dużej różnicy nie ma między nimi ;p także config to 15minut roboty ;p. mam 20x4 LCD samoróbka, osobno LCD, osobno karta SD  Uśmiech W weekend postaram się opisać swoją drukarkę Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
(21-01-2016, 00:16)feriar napisał(a): W weekend postaram się opisać swoją drukarkę Oczko

Chętnie obglądniemy Duży uśmiech
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
No i dupa, nowa karta może i działa, ale co jakiś czas bez powodu łapie SD card error, druk staje a ciśnienie rośnie. Chyba przecierpię i póki co będę łączyć się kablem żeby "montować kartę"...
Odpowiedz
Napisz jaką masz drukarkę bo umknęło mi gdzieś Duży uśmiech Jak rozumiem podczas druku traci łączność z kartą ? Zobacz czy gdzieś może Ci cały ten moduł LCD + czytnik nie zwiera do czegoś.

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości