Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mendel 90/12
Nie mierzyłem tego, ale w/g rysunku, to jest to spora odległość

Ja musiałem chwilowo "zwinąć" swoją M90, bo dzisiaj mam wizytę "zorro", a działam w salonie Duży uśmiech

Jeśli chodzi o wydruki, to jest znacznie lepiej, ale bez chłodzenia, nie "powalczę" wiele z PLA Oczko

[Obrazek: d6ac1dfffbf57076m.jpg] [Obrazek: da5e36aa358c0aefm.jpg] [Obrazek: f24ff7d7de80c26cm.jpg] [Obrazek: 6c6f32342eb7ef72m.jpg]
[Obrazek: 20d9b04a5369c12em.jpg] [Obrazek: 75e7d89f3b4d4a78m.jpg] [Obrazek: a2c9a1d412193af8m.jpg] [Obrazek: 305f82cdc58432a3m.jpg]

Do wykonania:
1. Uruchomienie drukowania z karty SD (dwa razy przerwany wydruk przy jednoczesnym korzystaniu z laptopa w "innych celach")
2. Zakup szyby/lustra na cały stolik.
3. "Przezbrojenie" drukarki na druk z ABS.
4. Zaprojektowanie i wydruk "tunelu" do chłodzenia wydruków.
5. Dalsze kalibracje i ustawienia w celu polepszenia wyglądu wydruków Język
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Przy karcie raz mi przerwało w jak odączyłem usb w czasie druku. Chyba ardu nie było gotowe na zmianę zasilania z usb na rampsa Duży uśmiech fajnie wygląda lustro na stole ^^ chyba sam też takie sobie sprawie ^^ ta warstwa metalu pewnie jeszcze ulepsza rozprowadzanie ciepła ^^ a za nawiew bierz się jak najszybciej, niebo a ziemia Duży uśmiech ale z tym goliatem to mnie trochę dobiłeś, trzeba szukać czegoś innego..
Odpowiedz
Kurde, ślepienie się na drukowany właśnie element, jest lepsze, niż patrzenie na rybki w akwarium Zawstydzony
Drukuje się właśnie coś "wymagającego", ale efektami pochwalę się, jak wydruk zostanie ukończony, w odpowiednim dziale Język

No i doopa "mignęło" napięcie, i wydruk stanął na jakiś 50% Smutny
Musze kupić jakiegoś UPS-a, bo to normalnie porażka jest O matko
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Będziemy czekać ;p
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Ale możesz pokazać co tam produkowałeś Duży uśmiech
Odpowiedz
"Produkowałem" to: Brown Bear (Ursus arctos), i doszło tylko do tego momentu:

[Obrazek: a7f48c6fd4695ad3med.jpg]
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Całkiem nie źle szło.. a szkoda.. mówisz że to było tylko mignięcie napięcia? Z elektroniki jestem dupa więc czysto hipotecznie, zamiast brać ups-a to może na takie krótkie zaniki starczył by jakiś potężny kondensator?
Odpowiedz
U mnie na wsi, czasami bywają kilkuminutowe, a nawet godzinne "zaniki", a UPS da szansę na "pauzę", wyłączenie grzania i silników, oraz "doczekanie" na powrót zasilania. Ten wydruk był "tylko" nieco ponad 2h, a jak będzie taki 8h "na tapecie".... to znaczy na stole drukarki... Diabeł
Poza tym, UPS ma jeszcze jedną zaletę, czyli stabilizacja napięcia, i jakieś tam filtry przeciwzakłóceniowe Duży uśmiech
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
kiedyś patrzyłem na tego UPS'a, ale zapomniałem o nim:
Kod:
http://allegro.pl/zasilacz-awaryjny-ups-quer-kom0551-600va-360w-i5754649773.html

myślę, że pod pełnym obciążeniem drukarki wytrzyma ok 15 minut Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Znalazłem w swoich "zasobach" UPS-a ActivePower Easy 600, ale.... brak w nim akumulatora, bo kiedyś wziął był i "padł" Zdezorientowany
Zakupię do niego akumulator, i będzie jako "bufor" na zasilaniu Uśmiech
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości