Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestie techniczne związane z forum
Rozmiar dla grafiki do 1mb zupełnie wystarczy, dla zipów może być 32mb Uśmiech
Dało by się jeszcze wyłączyć te ekrany pośrednie po np. zalogowaniu, wyszukiwaniu, wysłaniu posta itp. ? Uśmiech

Pozdr
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Popieram, ekrany pośrednie trochę uperdliwe. Ale co do załączników .jpg został bym prze przynajmniej 4mb ;P
Odpowiedz
dla grafik było 1mb ale jak widać sadziło problemy. Ale nie szkodzi rozmiar bo i tak każdy użytkownik ma limit miejsca na serwerze Język jak się forum rozrośnie to kupię pojemniejszy Uśmiech Z tymi ekranami też walczę Oczko

EDIT. 
zmieniłem rozmiar grafik do 5mb
i pozbyłem się tego okienka przekierowań Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Super Duży uśmiech
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Rozumiemy twój ból, naprawdę. To caałe złe działanie forum.. może dokładniej, co Ci sprawia problem.
Odpowiedz
Niezbyt ładnie to wczoraj wyglądało... I załączniki zniknęły... to znaczy możliwość dodawania do postów Zły

[Obrazek: 2016-09-26-18-50-42.jpg?1474993585]
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Niestety wczoraj doszło do włamu ze słabymi skutkami. Na szczęście bazy danych nie ucierpiały. Dzisiaj jeszcze walczę z tymi problemami Uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Jeżeli coś by jeszcze nie działało poprawnie to dajcie znać Uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Była jeszcze opcja "Nie przeczytane posty" i jej nie ma....
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
oj widzisz, nie włączyłem tej opcji, a zainstalowałem Duży uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości