Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestie techniczne związane z forum
Brakuje przycisku Nieprzeczytane posty - chyba, że ja nie widzę, w sumie stary i ślepy jestem  Duży uśmiech

Pozdr
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Mam dobrą wiadomość, nie jesteś ślepy Duży uśmiech dodałem teraz. Klikasz na w lewym górnym rogu na awatar i jest na liście Oczko
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
1. Jako, że jest to forum techniczne, przydały by się znaki "specjalne"... takie jak na obrazku poniżej:

[Obrazek: specjalne.jpg]

W dziale "Druk 3D", dołożył bym poddział w stylu "Nasze drukarki 3D i inne "maszyny" CNC" Uśmiech
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Dzięki za uwagę Uśmiech postaram się dodać
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Przydała by się "ikonka" forum, bo brzidko wygląda na liście Język

Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Hmm albo coś nie działa albo nie umiem korzystać z dodawania zdjęć na forum..

Wybieram plik-prześlij-dodaj do edytora...
a tam pojawia się "[attachment=undefined]"
Co robię źle?
Odpowiedz
Może za duży plik próbujesz wstawisz ? jakie rozszerzenie zdjęcia? 

BTW. Dodałem do opcji użytkownika wpisanie jaką drukarkę się posiada Oczko

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
.jpg. Rzeczywiście za duże fotki ;P działa po zmniejszeniu Oczko

Może dodaj jakąć notkę przy dodawaniu załączników że max rozmiar pliku to 500kb Oczko
Odpowiedz
Paweł,

Dodawanie załączników do posta to tragedia, ten cały multiedytor nie działa, albo ja z niego nie umiem korzystać. Podczas dodawania załączników wywaliło mi wcześniej napisaną treść posta Uśmiech dwa razy próbowałem i musiałem pisać trzeci raz Uśmiech

Zrób jakiś tutek jak to obsługiwać bo intuicyjne to to nie jest Uśmiech
No i ograniczenie do 5 załączników też nic nie daje, bo dodaje kolejny post w którym wstawiam kolejne załączniki i skrypt i tak łączy posty w jeden Uśmiech

Pozdr
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Przepraszam za problem z forum Smutny

Myślę, że udało się rozwiązać problem. Wtyczka od załączników gryzła się silnikiem forum. Ustawiłem, że obrazy typu jpg,jpeg,gif,png mogą mieć maksymalny rozmiar 8mb, a załączniki typu zip 32MB i sądzę, że to rozwiąże problem.
Limit załączników jest zniesiony także nie będzie problemu Oczko

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości