Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stacja lutownicza ArduSolder
Witam. Gratuluje swietnego projektu. Czy dysponujesz moze schematem calej stacji, lacznie z zasilaczem itd? Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
I jeszcze pytanie, czy taka kolba jak w linku czyli z grzalka ceramiczna rowniez sie nada?

http://www.gotronik.pl/kolba-lutownicza-...-1520.html
Odpowiedz
Schemat masz w pierwszym poście Uśmiech
Tak, ta kolba też się nada Uśmiech

Posdr
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Ok. Dzieki. Co do schematu chodzi mi o taki typowo elektroniczny jak np z eagle czy cos
Odpowiedz
Stacja jest pozszywana z gotowych modułów, także wątpię, że sławek robił schematy z prawdziwego zdarzenia Uśmiech Ale kto wie może zaskoczy nas jakimś schematem Duży uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Tak czy siak podzespoły zamówione takze zdam relacje Uśmiech
Odpowiedz
super Duży uśmiech wymyśliłeś jakąś obudowę ? Uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Chyba opcja 3d-printed wchodzi w grę, ale jutro w garazu dziadka porządek bede robil wiec zobaczymy Uśmiech
Odpowiedz
Panowie mam pytanie.
Nie wiem czy mi nie padł czujnik temperatury max 6675. Po włączeniu stacji, wyskakuje mi komunikat o niepodłączonej kolbie. Gdy wyciągnę przewód oznaczony S0 (skrajny od GND) to wtedy ekran zaczyna mrugać komunikatami. Naprzemiennie pokazuje się to co zwykle widzimy, gdy pracujemy z napisem uwaga i czasem jakieś artefakty. Zamawiać nowy podzespół?

EDIT: Zjarałem układ. Widzę, że napięcie operacyjne to 3,0 do 5,5 V ja hehe puściłem trochę więcej Oczko Jak to zrobiłem to się nie przyznam Oczko
Odpowiedz
Przyznaj się to innym pomożesz. Ja np wczoraj uznałem ze lutownica nie dziala a była niepodlaczona Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości