Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stacja lutownicza ArduSolder
Brawo Uśmiech
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
(04-03-2016, 12:23)feriar napisał(a): Super to wygląda. Obudowę jaką planujesz ?

Chwilowo wygląda na pająka ;Oczko Niestety nie znam nikogo z drukarką 3D, więc nie będzie fikuśnego projektu. Za to umiem wycinać pleksę, więc z tego zrobię jakąś ładną skrzyneczkę :Uśmiech
Odpowiedz
Pleksa też brzmi fajnie Duży uśmiech przezroczysta czy jakaś dymiona ?
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
(04-03-2016, 20:13)feriar napisał(a): Pleksa też brzmi fajnie Duży uśmiech przezroczysta czy jakaś dymiona ?

No właśnie tutaj zaczynają się schody hahaha Uśmiech Kurcze z jednej strony myślałem o mlecznej z dodatkowym, jednokolorowym podświetleniem. Potem przyszedł mi pomysł aby może przykombinować tak by wmontować diody rgb aby wraz ze wzrostem temperatury zmieniały kolory od niebieskiego po czerwony. Ale na koniec przyszedł mi pomysł totalnie prosty i najmniej kiczowaty. Najzwyklejsza przeźroczysta obudowa. Ładnie i schludnie porozmieszczane elementy mogą zrobić wrażenie. Może ktoś inny złapie chorobę arduino Oczko
Odpowiedz
No i to jest fajny pomysł Uśmiech ja mam obudowę sklejoną z hips Uśmiech
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Odpowiedz
Czy Arduino Nano będzie wystarczające do tego projektu Wywracanie oczami
Pozdrawiam, Artur
Odpowiedz
Tak, będzie wystarczające Oczko nano to samo uno tylko że mniejsze

Tapnięte z M2 Note
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
(06-03-2016, 07:59)sławek napisał(a): No i to jest fajny pomysł Uśmiech ja mam obudowę sklejoną z hips Uśmiech

Dzięki Uśmiech hips jest spoko. Wikend miałem wyjazdowy, więc projektowanie obudowy zacznie się od jutra. Najprawdopodobniej wygra lenistwo i po zrobieniu projektu wyślę do wycięcia Uśmiech
Odpowiedz
Proszę Uśmiech

.rar   wycinanka.rar (Rozmiar: 7.59 KB / Pobrań: 56)

Pozdr
Odpowiedz
Uśmiech Dzięki Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości