Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej muzyki słuchacie
Duży uśmiech 
Lecimy każdy po kolei jak w temacie Duży uśmiech

Aktualnie Album J.Cole- 2014 Forest Hill Drive

>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Ja lubię rap typu Jay Z, Kanye, ASAP,
Odpowiedz
Śmiało linkuj Uśmiech
>> Nie pomagam na PW. Od tego jest forum Uśmiech >> Koniecznie sprawdź: Jak dodawać załączniki

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
Muzyka 
(30-04-2016, 19:18)feriar napisał(a): Śmiało linkuj Uśmiech

To ja napisze i za linkuje Język
Hip Hop, Rege, Rap i prawie wszystko inne pomijając Disco Polo Język
Zobaczmy co wiatr przywieje Język

Ps. czemu tylko 1 ? Chciałem z każdego rodzaju po 1  Płacz

Odpowiedz
ostatnio słucham Pentatonix i OSTR Podróż zwana życiem. Trochę nietypowe połączenie ale działa Duży uśmiech Co do dodawania to masz na paską niebieską kliszę do dodwania. Po każdym dodaniu kliknij Enter, żeby przejść o linię niżej, bo może Ci się nakładają

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz
(11-06-2016, 01:13)feriar napisał(a): ostatnio słucham Pentatonix i OSTR Podróż zwana życiem. Trochę nietypowe połączenie ale działa Duży uśmiech Co do dodawania to masz na paską niebieską kliszę do dodwania. Po każdym dodaniu kliknij Enter, żeby przejść o linię niżej, bo może Ci się nakładają

Zobaczmy Język

Puff :
          "Popraw następujące błędy:
  • Wprowadzona wiadomość zawiera 2 plików wideo, a administrator ustalił limit 1 plików wideo na wiadomość. Usuń niektóre pliki wideo z wiadomości."

Hehe Ostatnio przy "aktualizacji" muzyki w tel dorzuciłem ta płytę od ostrego i bardzo dobra 
polecam:

Odpowiedz
A dla mnie gra moja własna orkiestra którą dyryguje Arduino UNO
https://www.youtube.com/watch?v=GxN6KV9-ENk
Odpowiedz
(09-09-2016, 23:06)Prince napisał(a): A dla mnie gra moja własna orkiestra którą dyryguje Arduino UNO
https://www.youtube.com/watch?v=GxN6KV9-ENk
taka wiadomo najlepsza Duży uśmiech

1 problem = 1 wątek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości